בקטגוריית מאמרים

מהי שיטת שיווק טובה יותר מזו השומרת על תודעת העסק שלכם לכל אורך השנה בקרב הלקוחות שלכם? בהשקעה חד פעמית, הלקוח יהיה חשוף לשם החברה שלכם, הלוגו ותחום עיסוקכם ובעלות מזערית. אין ספק שלשיטה זו יש יתרונות רבים בתחום השיווק – הדפסת יומן ממותג.

הדפסת יומן ממותג ובלעדי משלכם הוא בעל אפקט שיווקי חזק במיוחד. האנשים המקבלים את היומנים שלכם עשויים לעשות בו שימוש על בסיס יומיומי, כאשר בכל פעם שהם יפתחו את היומן הם יגלו את הלוגו, שם החברה ופרטי ההתקשרות אתכם. פעולה זו יוצרת הטמעה חזקה יותר בתת המודעה של הלקוח הפוטנציאלי וכאשר הוא יזדקק לשירותיכם הוא ידע כיצד למצוא אתכם במהירות. ניתן גם לחבר ליומן מספר עמודי תוכן הכוללים את פרופי להעסק שלכם ואת שירותי העסק אותם אתם מספקים.

לתת ללקוח יומן הממותג עם לוגו החברה שלכם היא להבטיח את המודעות שלו לגביה. רוב הסיכויים הם שלקוח זה יפנה אליכם לפני כל המתחרים שלכם בכל צורך במוצר או שירות שיש לכם להציע ושהוא יצטרך – אתם הבחירה המידית. במצב כזה, חלוקת יומנים ללקוח פוטנציאלי היא בעלת אפקט המעודד שיתוף פעולה רציף ודינמי שיעודד את ההכנסה שלכם וכל זאת בעלות מינימלית. כשאתם מזמינים מספר רב של יומני שנה אתם מוזילים את המחירים שלהם ובעלות המזערית הזו אתם מבטיחים את ערנות הלקוח כלפי העסק שלכם תוך שאתם מספקים לו מוצר שימושי ועוד בחינם.

יומני יכולים לשמש בתור מתנה לעובדים – להבטיח את המשך שיתוף הפעולה ולעודד את המוטיבציה שלהם, היא יכולה להיות כמתנה ללקוחות ותיקים כתודה על עשיית עסקים מרובה לאורך השנים ויכול גם להיות מתנה למצטרפים חדשים- להשאיר עליהם רושם טוב.
את היומן אתם יכולים למתג בסממני החברה בכל צורה שתרצו- עדינה או בולטת, עם תמונות או בלי. אתם בוחרים את מראה היומן וכיצד הוא ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

בחירה באמצעי שיווק ייחודיים ויעילים היא דרך נהדרת להבטיח את מודעות הציבור לאורך זמן. במיוחד כאשר לכל עסק יש המון מתחרים בשוק על אותו פלח קהל, עליכם להתבלט ולהשאיר את החותם האישי שלכם על הלקוחות ויומן ממותג הוא אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

בסהר פרסום תוכלו לבחור מהמבחר הכי גדול של יומני שנה לשנת 2018 ,יומנים שבועיים ויומנים, ארגוניות ייחודיות, יומנים איכותיים וזולים.

לפרטים נוספים: 077-5439142 / 052-6056496 מירב
או במייל kobi@sahar-p.co.il

ניתן לצפות בקטלוג הבסיסי: http://www.sahar-p.co.il/Diaries-2017-catalog

סוגי יומנים

יצירת קשר

המכירה אינה בבודדים ניתן למתג את כל המוצרים עם לוגו העסק

מעוניינים בהצעת מחיר?

שירות לקוחות 077-5439142 / 052-6056496 מירב

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם.