• קובי סהר
  קובי סהר מנכ״ל ובעלים

  אושיית פרסום והפקות דפוס בדרום בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף הפרסום, הדפוס וההוצאה לאור, פרופסור לטכנולוגיות דפוס מתקדמות, שימש בעבר הרחוק כמנהל הפקה בקבוצת משוב ובפרסום מחץ. קובי הוא האיש שמאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ומקפיד על הדקויות הקטנות ביותר בכל עבודה ודורש שירותיות ויחס ללקוח קטן כאל גדול. בתקופה האחרונה החל לנהל שירותי ייבוא עם עם משרד בסין כולל מעצבים גרפיים לעבודות מסובכות עם מעצבים סיניים.

  טלפון: 052-605-6495

 • מירב סהר
  מירב סהר מנכ״לית ובעלים

  בעלת תואר בתעשייה וניהול, בעלת רקורד בשיווק ומכירות המנוע המניע את גלגלי המשרד בפעולה שוטפת. מנהלת ומשגיחה עם זכוכית מגדלת על כל הטיפול בייצור העבודות תוך הקפדה על לוחות זמנים באספקה דחופה ללקוחות המשרד. חיה ונושמת שיווק ומכירות ב-20 השנים האחרונות. תחת ידיה עברו פרוייקטים גדולים המותג המובחרים לאירועים כפורטל אינטרנטי ומדריך אירועים מודפס הינם פרי ידיה, ספק מתחום האירועים שלא מכיר אותה, כנראה לא קיים.

  טלפון: 052-605-6496

 • פרחיה אסור
  פרחיה אסור ארט דיירקטור

  מעצבת גרפית מחוננת, בעלת נסיון של 10 שנים בפרסום והוצאה לאור, מכורה קשות לפוטו שופ ואילוסטרייטור אך אינה נוגעת בסם הקשה של הפייסבוק (לא מכירה אותו כלל) הקו המחבר בין צניעות ועבודת גרפיקה קפדנית ויסודית. המעצבת הראשית במשרד האמונה על היצירתיות עד ההבאה למוצר המוגמר. המסירות לעבודה מובילה את הלקוחות להיות מכורים לאכפתיות, ליצירתיות והדייקנות שלה.

  טלפון: 077-543-9142

 • עוזי ברבי
  עוזי ברבי פיתוח אתרים

  הרקע של עוזי מתחיל מתחום האמנות והציור בו ניתן לתת את הדרור אל חופש הדימיון וליצור משהו מיוחד.
  בעל רקורד של 14 שנים בפיתוח ובניית אתרים, עוזי אחראי על מחלקת האינטרנט והמדיה האינטראקטיבית במשרד ואמון על פיתוח האתרים ותכנות. מתמחה בתוכנות רבות ובשפות התכנות HTML5,CSS3,JavaScript ו PHP.

  טלפון: 077-543-9142

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?