עם המכשירים הניידים של היום – “כ-39 אחוזים בקרב הגולשים באינטרנט גולשים דרך הסמארטפון”. כל אדם שלישי מחזיק סמארטפון (אייפון, גלאקסי, טאבלט)

יש לך אתר אינטרנט?

מצויין, האם בדקת איך הוא נראה במכשירים סלולריים וטאבלטים?

קצב ההתקדמות של מכשירי הסלולר, מביאה אותנו לדרוש קבלת אינפורמציה מהירה ביעילות, חיפוש כתובות, חיפוש בעלי עסקים, גלישה לפייסבוק, חדשות וכו’…

הניווט באתר מותאם סלולרי הינו נגיש ומהיר, בו מוצגים הפרטים החיוניים למשתמש בצורה ידידותית וקלה. אם הגולש יצטרך לדפדף, להגדיל, להקטין או לחפש – הוא יסתבך ובכך תפסידו כ- 40 אחוז מהלקוחות הפוטנציאלים.

במחקר פשוט דרך הגוגל אנליטיקס תוכל לנתח את גולשי האתר שלכם ולראות שכניסות רבות מתבצעות דרך מכשיר סלולרי ואם האתר אינו מותאם תוכלו לראות עזיבה מהירה של גולשים מהאתר.

הסמארטפון פועל כל הזמן, מחובר לרשת כל הזמן והוא תמיד איתך, לכן כמות החיפושים בגלישה סלולארית נמצאת בעליה בקצב מדהים, בין אם זה חיפוש של כתובת עסק, צפיה בקולקציית תמונות של מעצב שמלות או סתם לבדוק מזג אוויר.

האתר שלך עובד על טכנולגיית פלאש?

טכנולוגיית הפלאש הינה טכנולוגיה ישנה שאינה מותאמת כלל למכשירי האייפון הבנוי על מערכת ios, אתר פלאש אינו נראה כלל בניידים/ קשה מאוד לקדם אותו במנועי חיפוש והשוק מתחיל לזנוח את אתרי הפלאש.

גם אם לא בנית את האתר אצלנו, מחלקת הדיגיטל סהר הפקות מספקת פתרון יעיל וזול לאתרי אינטרנט רספונסיביים מותאמים לסמארטפונים וטאבלטים.

צלצל עוד היום ל – 052-605-6495
, לקובי ונבנה עבורך את הפתרון היעיל עבורך.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
1
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?
Powered by