בחר קטגוריה
מאמרים
עיצוב ופרסום
מוצרי פרסום
מיתוג טקסטיל
ניו מדיה - משרד דיגיטל
הפקות דפוס
שירותי יבוא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל

השם שלך בכל מקום- מחברות ופנקסי כיס ממותגים

העולם בו אנו חיים הפך להיות הרבה יותר טכנולוגי ממה שהוא היה לפני עשור או שניים. התמורות הטכנולוגיות שהתרחשו בעולם בעשורים האחרונים הן מרחיקות לכת ורבות. למרות הכל עם כל הטכנולוגיה והקדמה, עדיין אין תחליף למחברת/ פנקס ועיפרון. מנהלים רבים, רופאים, עורכי דין ויזמים עדיין עובדים בצורה הטובה ביותר כאשר יש בידם עט/ עיפרון ומחברת. זו הדרך הנוחה ביותר לרשום רעיונות העולים ככה סתם באמצע היום, לרשום סיכומי פגישות ולציין הערות ותזכורות מבלי להוציא את המחשב או האייפד.

מיתוג העסק שלך באמצעות מחברות ופנקסים

היות ולמחברות ופנקסים יש עדיין חשיבות ושימוש כה גדול, זו הדרך שלך, בעל עסק, למתג את עצמך ולהשאיר את החותם בו אתה מעוניין. מחברות ופנקסי כיס ממותגים הם דרך נהדרת להשאיר את הלוגו שלך ואת השם שלך בכל מקום. כך אותו מנהל, יזם, עורך דין או רופא הלוקח איתו את המחברת או הפנקס הממותג, נתקל בשם של החברה ובלוגו בכל עת. זו דרך מעולה לשווק את עצמך ולהעניק לעסק שלך את המוניטין הדרוש ולמשוך קהל אל העסק, כמו כן גם בבסיסי צה”ל ובגדודים עצמם נוהגים להדפיס פנקסי כיס ממותגים.

רוצים לדעת עוד לחצו כאן


 • המכירה אינה בבודדים

  מעוניינים בהצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

מחברות בכריכה קשה

כל מחברת ממותגת בצבע מלא בצד החיצוני, נייר תדביק מוצמד על קרטון קשיח יש גם אפשרות למיתוג החלק הפנימי של המחברת. המיתוג בהדפסת פרוצס וגימור למינציה מט או מבריקה לבחירה. בכל מחברת 80 דפים פנימיים (160 עמודים) הכוללים הדפסת לוגו החברה ושורות על כל דף דו צדדי. הכריכה מספירלת מתכת איכותית. יש אפשרות גם למחברות ממותגות בכריכה קשה ללא ספירלה אלה ממש כריכה קשה כמו ספר.

מחברות בכריכה רכה

כל מחברת מכילה ארבעה עמודי פרסום (חזית חיצונית ופנימית + גב כריכה אחורית חיצונית ופנימית), כאשר הכריכה עשויה מנייר כרומו 300 גרם איכותי וקשיח, עם הדפסת פרוצס דו צדדי עם גימור למינציה צד אחד חיצוני. המחברות מכילות 80 דפים (160 עמודים) הכוללים הדפסת לוגו החברה ושורות על כל דף דו צדדי. הכריכה היא כריכת ספירלה איכותית עשויה ממתכת, וכמובן שנעשים גם גימורים מיוחדים לפי דרישה.

לפנקסי כיס הקטנים בדרך כלל עושים עטיפה בכריכה רכה בדבק חם לעומת המחברות הגדולות עושים בכריכה קשה עם ספירלה מתכת שיהיה נוח לדפדף. בסהר הפקות אנו מדפיסים עבור גדודים ובסיסים שונים את סמל היחידה או החיל את הפנקסים או המחברות ויש ברשותינו את האפשרות לעבודה עם מספר ספק של הוצל”א במשרד הבטחון ועבודה גם עם יחידות המילואים השונות.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו 077-543-9142 או 052-605-6496 מירב


 • המכירה אינה בבודדים

  מעוניינים בהצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
WhatsApp chat