מוצרים ממותגים מיוחדים – מדליות, גביעים ומגני הוקרה

כל אדם היה שמח לקבל מידי פעם חפץ בעל משמעות רגשית שהושקעה מחשבה רבה מאחורי ייצורו. אחת האפשרויות היותר מיוחדות מהבחינה הזאת היא קבלת מדליה, גביע או מגן הוקרה. בימינו ישנן מספר שיטות מיתוג מתקדמות אשר מאפשרות לייצר מדליות, גביעים ומגני הוקרה בהתאמה אישית מושלמת, כך שהמוצר הסופי עולה על כל הציפיות.

 

אצלנו בחברה סהר פרסום מתמחים בכל אחת מהשיטות הללו, ובאפשרותנו להוציא אל הפועל כל פרוייקט מיתוגי שתחפצו בו. להלן מספר דוגמאות ממה שבאפשרותנו לספק לכם:

 

מדליות, גביעים ומגני הוקרה

רבים מכם בוודאי שומרים בארון או במגירה מדליות, גביעים או מגני הוקרה שקיבלתם בתור ילדים מחוגים ותחרויות שונות, או ממקום עבודה שעזבתם בתור מבוגרים. בכל מקרה, סביר להניח שהם כבר אינם נראים היום כפי שנראו בעת קבלתם, מה גם שבמרבית המקרים מדובר היה בפריט שהגיע בייצור המוני עבור כל המשתתפים וללא שום מיתוג מיוחד שמספק משמעות אמיתית למקבל החפץ.

 

שיטות המיתוג המתקדמות של ימינו כבר מאפשרות לייצר מדליות, גביעים ומגני הוקרה באיכות יוצאת דופן, כאלה שיכולים לכלול כל מלל או תבליט שתחפצו בהם ושישמרו לתקופה ארוכה. כך למשל, תוכלו להזמין מדליות בעיצוב אישי הכוללות מלבד את שם התחרות, השנה ומיקומה גם לוגו מתאים וכמובן את שם המשתתף עם הקדשה מתאימה, וכך גם לגבי כל חפץ אחרי שתירצו למתג באופן אישי ובצורה מיוחדת.

אלו שיטות מיתוג אנחנו מציעים לכם?

אנו בסהר פרסום מציעים לכם מספר שיטות מיתוג מתקדמות שניתן לבחור מהן, כאשר השיטה אמורה להיבחר בהתאם לסוג המוצר, הכמות הנדרשת ופני השטח של החפץ. בין שיטות המיתוג המתקדמות ביותר ניתן לציין חריטה בלייזר, חיתוך CNC צורני, הדפסת סובלימציה על לוחיות, הטבעות והדפסת משי. כל אחת מהשיטות הללו תאפשר לכם לבצע הדפסה על מוצרים מגוונים בהתאמה אישית מושלמת ובאיכות הגבוהה ביותר. מגני הוקרה, מדליות וגביעים הם רק כמה דוגמאות לכך.

חברת סהר פרסום תשמח ללוות אתכם צעד צעד בתכנון המוצר הממותג שברצונכם להפיק, החל מרמת הרעיון ועד הייצור בפועל. אנו מציעים ללקוחותינו את מגוון הגביעים (גביעים עממיים, גביעי ידיות וגביעי הוקרה) והמדליות (זהב, כסף וארד לכל ענפי הספורט ובמגוון גדלים) הגדול בישראל, כולם באיכות אירופאית מהדרגה הראשונה.

תהיו מיוחדים עם מבחר מוצרים אותם אנו מייצרים בחו״ל – עם תכנון קפדני ויכולות ייצור גבוהות

אמנם אין באפשרותינו לייצר בכמויות קטנות כבודדים בשל עלויות השילוח הגבוהות אבל אם אתם צריכים מוצר איכותי וקצת שונה – נשמח ללוות אתכם עם פתרונות מיוחדים עד הרמה של הולוגרמות תלת מימד בלייזר

חייגו ונשמח לסייע – קובי 052-6056495

יצירת קשר דפים פנימיים ומאמרים


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

 

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
לחצו ונשמח לעזור לכם עם גביעים מדליות או מגני הוקרה