בחר קטגוריה
מאמרים
עיצוב ופרסום
מוצרי פרסום
מיתוג טקסטיל
ניו מדיה - משרד דיגיטל
הפקות דפוס
שירותי יבוא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל

הדפסת לוגו על יומנים לשנת 2018-2019 –  הזמינו עכשיו!

לקבלת הצעת מחיר ליומנים והדפסת לוגו ופרטי החברה חייגו:  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

הדפסת יומן ממותג ובלעדי משלכם הוא בעל אפקט שיווקי חזק במיוחד. האנשים המקבלים את היומנים שלכם עשויים לעשות בו שימוש על בסיס יום יומי, כאשר בכל פעם שהם יפתחו את היומן הם יגלו את הלוגו, שם החברה ופרטי ההתקשרות אתכם. פעולה זו יוצרת הטמעה חזקה יותר בתת המודעה של הלקוח הפוטנציאלי וכאשר הוא יזדקק לשירותיכם הוא ידע כיצד למצוא אתכם במהירות. ניתן גם לחבר ליומן מספר עמודי תוכן הכוללים את פרופיל העסק שלכם ואת שירותי העסק אותם אתם מספקים.

מגוון הדגמים הגדול בישראל

רוצים לדעת עוד לחצו כאן


 • הגעתם עד לפה...

  לא תרצו הצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

הפרסום שמלווה אותך כל ימות השנה 

מאז התגלה הפוטנציאל השיווקי של הדפסת לוגו על יומנים, הפכו יומני שנה אישיים למוצר פרסומי פופלרי שמחולק כשי לקראת ראש השנה, על ידי בעלי העסקים לכלל לקוחותיהם ולעתים גם לספקים העובדים איתם. יומן שנה אישי ומהודר, הוא מצרך יומיומי שבא לידי שימוש בכל ימות השנה, ולכן החשיפה שלו היא

מקסימלית, וכאן בא לידי ביטוי האלמנט השיווקי שעשוי לתרום לחיזוק הקשר האישי בין העסק ללקוחותיו. אנו בסהר פרסום והפקות, דואגים להפיק יומני שנה מהודרים ואיכותיים לקולקציית 2018-2019, וזאת על פי בחירתו של הלקוח מעשרות הדקמים הקיימים ברשותינו עם דרישות מיוחדות של הלקוח, כך אנו מבטיחים כי הלקוחות שלנו יעניקו את היומן האיכותי והמהודר שהפקנו עבורם, בחיוך וגאווה.

איכות שמפרסמת אותך  סהר פרסום הפקות, היא חברה מובילה ובעלת ניסיון רב שנים בייצור, ייבוא ושיווק מוצרי פרסום לחברות ועסקים בכל רחבי הארץ. בזכות ציוד טכנולוגי מתקדם, חומרי גלם איכותיים, מיומנות ומקצועיות, מפיקה החברה מבחר עשיר ומגוון של יומני שנה אישיים מהודרים וברמה שטרם הכרתם. אנו קשובים לדרישות הלקוח, מעניקים ייעוץ מקצועי הנתמך בניסיון רב שנים, ובעזרת שיתוף פעולה פורה אנו מפתחים את המוצר האיכותי והייחודי ללקוח שלנו, מונצח על ידי הלוגו שלו וכל מוטיב נוסף שיתבקש. אנו בסהר הפקות מבטיחים, כי הלקוחות שלכם יקבלו מכם שי לחג, שיהיה תזכורת מהודרת ויקרה על שולחנם, לשיתוף הפעולה העסקי איתכם, בראש השנה ובכל הימים שיבואו אחריו.

זכרו כי יומן או לוח שנה הינו מוצר פרסומי שרואים 365 יום בשנה ומשתמשים בו

תאריכים שמרגשים כל השנה  לוח שנה, הוא כבר מזמן לא רק פורמט משעמם, המכיל את שניים עשר החודשים בשנה, חגים ותאריכוני עברי ולועזי, כיום ניתן למצוא אותו תלוי, או מונח על השולחן, בשלל צבעים ועיצובים ססגוניים, שמעניינים ומושכים את העין. במשרד פרסום סהר הפקות, מציעים לך הלקוח, לוח שנה אישי מותאם במיוחד לך, בעיצוב מיוחד ובדגש על יצירתיות גבוהה, מודפס על גבי נייר איכותי ועמיד, באיכות ובסטנדרטים גבוהים, כך שהוא יהיה הדבר הכי בולט בחדר. בעל עסק יקר, לוח שנה אישי ללקוחות שלך, הנושא את הלוגו של העסק, ובעל עיצוב ייחודי, יחד עם היצירתיות שלנו, זו מתנה לשנה טובה ומרגשת, כזו שלא תשכח לעולם.

לפרטים והזמנות: 077-543-9142, מירב 052-605-6496


 • הגעתם עד לפה...

  לא תרצו הצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

מבחר דגמים לוחות שנה,לוח שנה,מחירים, לוחות שנה מגנטי,לוח שנה, לוחות שנה שולחני,לוח שנה,לוחות שנה,לתליה,לוח שנה ,לוחות שנה שולחני שטוח,לוח שנה,לוחות שנה תמונות מתחלפות,לוח שנה / לוחות שנה פירמידה,לוח שנה / לוחות שנה בעיצוב אישי,לוח שנה / לוחות שנה תמונות אישיות,ועוד מבחר דגמים לוחות שנה בדגמים מיוחדים,מבחר יומנים ממותגים,יומן,יומנים שבועי,יומן,יומנים לעסקים,יומן,יומנים ללקוחות,יומן,יומנים ממותג,יומן,יומנים תלמיד,2018,2019

WhatsApp chat