אחד מכם יקפוץ באוויר – הצעות נישואין משמיים

 

מישהו מכם הולך להיות מופתע מאד. מישהו מכם לא ישכח לעולם את ההתרגשות שאחזה בו כאשר ראה את שמו מתנוסס על פני הרקיע. מישהו מכם יספר לנכדים בהתרגשות, כל פעם מחדש איך ישבתם אז יחד, על החול הרך, מול הים ולפתע, התקרב לו לאיטו מצנח, 10 מטר מעליכם במהירות 10 קמ”ש והוא ראה את המילים שהוא זוכר עד היום ונחרט לעד.

מישהו מכם יאזין לסיפור ויחייך בסיפוק, כי ידע שהיה זה אחד הדברים הטובים שעשה.

הצעות נישואין רומנטיות הן עניין מיוחד עבור אנשים מיוחדים !

מצנחי רחיפה ממונעים של מעוף מקבוצת סהר הפקות עושים את דרכם בשמיים באזור המרכז מזה חמש שנים.  כעת גם בערים אשדוד, באר שבע, נתיבות, אשקלון והסביבה.

זו מתנה משמים אך לא הוצאה בשמיים, המחיר הגון ומאפשר את הגשמת החלום הייחודי. רגע אחד אתם על הארץ ורגע אחר אחד מכם נמצא על ענן וחיוך גדול על פניו. עבור המילה הנכונה, המשפט הנכון, התמונה המשדרת את הטאצ’ המיוחד אותו אתם רוצים להביא אל הצעת הנישואין, ממתינים לכם צוות סהר הפקות עם מיטב הרעיונות בהתאם לטעמכם ולהעדפתכם. זכרו, הצעת נישואין מלווה את ההיסטוריה המשפחתית. הצעה מיוחדת שלא תשכח תעלה חיוך ותחמם את הלב כל פעם מחדש כמה טוב לדעת שהגשמתם חלום מתוק עבור מי שיקר לכם מכל.

מעוף מקבוצת סהר הפקות מציעה, בין היתר, שירותים פרסום אוויריים גם במישורים נוספים: פרסום רחב ממדים המקנה את הדרך המהירה והנוחה ביותר עבור קהל יעד רחב במקומות מרובי אנשים כגון כבישים, צמתים מרכזיות, מופעים, כנסים, אזורי בילוי וקניות ועוד. הפרסום נעשה הן על ידי מרחב של כ-30 מ”ר של המצנח עצמו והן על ידי “מתנות משמיים” כגון סוכריות, פתקי הגרלה, כובעים ומה לא.

מעוף מקבוצת סהר הפקות מבצעת  גם צילומים אוויריים, צילומי אכיפה, חבילות וימי גיבוש לקבוצות, פעילות למסיבת רווקים, קליפ עבור בר מצווה, ימי הולדת והפתעות נוספות. כל הפעילות מתבצעת גם בערים אשדוד, נתיבות, אשקלון וכן בעיר באר שבע והסביבה.

זמני פעילות:

 • מרץ – דצמבר בין השעות 10:00-06:00, 20:00-16:00 כולל סופי השבוע.

 • הגעתם עד לפה...

  לא תרצו הצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?