הפקת סרטי תדמית

 

תדמית העסק הינה בעלת השפעה רבה על אופן תפיסתו על ידי הלקוחות וכחלק מכך גם על רמת הצלחתו. כך יוצא שבעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם שוקלים את כל הדרכים הרלוונטיות אשר יכולות לסייע להם בשיפור התדמית של בית העסק.

אחת הדרכים הפופולאריות והאפקטיביות ביותר היא שימוש בסרטי תדמית או צילומי תדמית עבור מטרה זו.

חברת סהר הפקות מתמחה בזיהוי הצרכים של כל בית העסק ומתן פתרונות איכותיים ואפקטיביים, אשר יבואו לידי ביטוי בסרטי תדמית או צילומי תדמית בעלי מסר שיווקי בעלי ערך רב עבור אותו בית עסק.

סרטי תדמית יכולים להיות עם קונספט שונה אשר עומד מאחורי יצירתם ובין היתר: זה יכול להיות סרט תדמית המציג בצורה ישירה את העסק ואת פועלו, זה יכול להיות סרט תדמית הערוך כמו מגזין או כתבה חדשותית וזה יכול להיות גם סרט המשלב אלמנטים ייחודיים כמו הנפשה, אפטר אפקט וכדומה.

הניסיון, הכישרון והמקצועיות הרבה של הצוות המקצועי בחברת סהר הפקות מאפשר להם לזהות בצורה מהירה ויעילה את הצרכים והדרישות של כל בית עסק ובהתאם לכך לבחור את סוג הסרט המתאים ביותר וליצור עבורם את סרט התדמית בשילוב קריינות מקצועית אשר ייתן מענה מלא לכל צרכי העסק.

 

בסהר הפקות, מתמחים בשילובים של שלל אלמנטים אשר הופכים את סרטי התדמית, לייחודיים ומעניינים ובין היתר, בתי העסק יוכלו ליהנות משירותים של קריינות במספר שפות, שירותי עריכה מקצועיים, עריכה גרפית ואפילו אפשרות לשלב בסרטים צילומים אוויריים אשר בכוחם להעשיר אף יותר את אותם הסרטים.

 

לצד, סרטי התדמית, בסהר הפקות מתמחים גם בצילומי תדמית – צילומי תדמית יכולים להתבצע הן בסטודיו המיועד למטרה זו, הן במשרדי החברה עצמם והן בכל מקום אחר, אשר יענה על האסטרטגיה והקונספט של הצילומים עליו הוחלט מבעוד מועד.

 

אז במידה וגם אתם מעוניינים ליצור סרט תדמית מושקע ואפקטיבי עבור בית העסק שלכם או ליהנות מהאפשרות להציג מגוון צילומי תדמית מרהיבים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם סהר הפקות ולקבל מענה איכותי ומקצועי על דרישותיכם.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
1
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?
Powered by