פרסום אווירי עם מצנח רחיפה ממונע

 

מצנח רחיפה ממונע, אין פרסום טוב יותר מזה

מדובר על תופעה יוצאת מהכלל, אפקטיבית באופן חד משמעי, המבצעת את הבאז’ הרצוי במהירות סילון. בעקבות ההצלחה המסחררת בתחום פרסום חוצות אווירי במרכז, פורשת, סהר הפקות, את כנפיה וחולשת גם על אזור באר שבע, נתיבות, אשקלון,אשדוד והסביבה. מדוע? כי אין יותר אפקטיבי מזה.

מצנח רחיפה ממונע מסוגל לבצע פרסום מידי על טווח רחב. בתי עסק רבים, גופים ציבוריים ופרטיים, עושים שימוש חוזר ונשנה עבור קידום מכירות יעיל. פרסום אווירי מהווה חלק בלתי נפרד כיום ממערך הפרסום עבור העברת המסר לקהל הרחב בצמתים מרכזיים בעת פקקים, מעל חופי הים, מרכזי הקניות, מרכזי בילוי, אירועים וכנסים פתוחים. אין גבול לרעיונות עבור כל מוקדי הקהל. זכרו, ככל שאלמנט מסוים מושך את תשומת הלב, כך הקשב גדל. הציבור הנחשף לסוג זה של פרסום נהנה מקסם מיוחד – השמיים “מטפטפים” לו מתנות. באופן מידי הוא הופך קשוב לכל מסר שיורד אליו ופתוח להצעות.

מקסום אופציית הפרסום באופן מידי

ניתן לבצע פרסום על ידי מצנח רחיפה ממונע של מעוף מקבוצת סהר הפקות בין החודשים מאי – דצמבר בין השעות 06:00-10:00 , 16:00 – 20:00 כולל ימי שישי ושבת. יכולת ההשפעה של פרסום חוצות אווירי על תודעת הציבור הינה הרחבה ביותר מבין כל אפשרויות הפרסום.  החיסכון בכסף ובזמן ברור לכל חברה ובעל עסק: השטח הגדול המנוצל עבור הפרסום האווירי הינו עצום.  מצנח רחיפה ממונע מבצע את הפרסום באופן יעיל ואפקטיבי על משטח מעופף בגודל של עד 42 מ”ר.

המצנח יעיל במיוחד עבור מרכזי קניות וחניונים, צמתים מרכזיים, אתרי נופש, פסטיבלים, כינוסים, מצעדים וחופי רחצה. זמן השהייה באוויר אינו מוגבל. המצנח טס נמוך ולאט, באופן בטוח ומכסה שטח נרחב (10 מטר – 400 מטר גובה מעל פני האדמה ובמהירות  איטית של כ- 5 עד 30 קמ”ש). האפקט מורגש ובא לידי ביטוי בהתרגשות וההתעניינות הקהל הרחב. מתנות משמיים: הקהל אוהב את זה ואתם מרוויחים. ניתן לשלב טקסטים ותמונות בהתאם לצורך.

צוות מעוף מקבוצת סהר הפקות מקנה את האפשרות לחשיפה פרודוקטיבית אותה הוא לוקח על אחריותו. צוות החברה מוודא את צורככם ומעניק לכם סלוגנים, מידע והצעות לכרזות ואביזרי פרסום בכל גודל ועיצוב שיעלה על דעתכם. בנוסף לשירותים אלה מציעה מעוף מקבוצת סהר הפקות אופציות נוספות אשר ניתן לבצע עם המצנח: פתיחת נרות עשן, זריקת סוכריות, כובעים, חולצות, גרירת דגלים, כובעים, פתקי הגרלה וכדומה. ניתן להזמין עד 5 מצנחים בו זמנית.

בנוסף לכך מציעה מעוף מקבוצת סהר הפקות עבור לקוחותיה במרכז ובאזור באר שבע, נתיבות, אשדוד, אשקלון גם שירותי צילום ותיעוד מבני מגורים, צילומי אכיפה והצעות נישואין.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?