צילום אכיפה –  שצריך להוכיח: השמיים הם הגבול

מדובר על צילומי אוויר המיועדים עבור מטרות שונות כגון תיעוד מבנים בעת שלבי בנייתם, צילומים אוויריים של מבני ציבור ומבנים פרטיים ועוד. חמש שנים פועלת מעוף מקבוצת סהר הפקות בתחום צילום אכיפה במרכז הארץ. לאחרונה הרחיבה את תחום הפעילות שלה גם אל אזור הדרום. אשדוד, נתיבות, באר שבע והעיר אשקלון והסביבה, נהנות מעשייה מרובת הישגיים בתחום הצילום האווירי בכלל ובתחום צילום האכיפה בפרט.

מדוע יש צורך בצילומי אכיפה?

מוסדות ציבוריים רבים מוצאים עצמם מתנהלים בקושי רב מול אנשים פרטיים וחברות אשר מקיימות בנייה שאינה חוקית ובכך פוגמים בתוואי ההתפתחותי האורבני של העיר בו הם מתגוררים. בנייה לא חוקית זו פוגמת הן בנוף העירוני והן במערכת הקיימת של תשתית הכבישים והמדרכות ועלולה לבוא על חשבון בניית מבני ציבור, גני משחקים וכדומה עבור נוחות תושבי העיר. מדובר על הרחבות למיניהן, בניית מחסנים ופרגולות ללא אישור וכדומה. צילום ממעוף ציפור מקנה את האפשרות לדעת את אשר מתרחש במקום מסוים בכל עת ללא הצורך להיכנס אל הבית עצמו.

צילום האכיפה מעניק את האפשרות להביא לידיעת הגורמים הציבוריים את המידע המהימן. האפשרות למבט על בכל מבני העיר מתקבל על ידי טיסה בשמי הארץ בכלי טיס מותאם אשר מאפשר לצלם התמונה בהיבט פנוראמי ורחב על כל האזור המתבקש. הצילום מתאפשר בנוחות וכמעט ללא גורמים מעקבים. איכות הצילום מתקבלת על ידי HD בהתאם לצורך באמצעות סטילס וכן על ידי ווידאו. אין ספק שמדובר באיכות ביצוע יעיל , מהימן ומהיר.

מעוף מקבוצת סהר הפקות מבצעת, בנוסף לכך, פרסום רחב ממדים ואפקטיבי על ידי שימוש במצנחי רחיפה ממונעים וטיסות בטרקטורונים מעופפים. כמו כן, הנכם מוזמנים לאטרקציות נוספות עבור המגזר העסקי והפרטי במרכז הארץ ובדרום בערים אשדוד, נתיבות, באר שבע וכן בעיר אשקלון והסביבה.

מעוף מקבוצת סהר הפקות, פועלת במשך כל ימות השבוע, כולל שישי שבת עבור רווחתכם.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?