צילום אווירי  –  תהיה בטוח שאתה רואה שקוף וברור

כאשר‭ ‬עולה‭ ‬הצורך‭ ‬בשימוש‭ ‬בתחום‭ ‬הצילום‭ ‬האווירי,  ‬מוטב‭ ‬יהיה‭ ‬לעשות‭ ‬שימוש‭ ‬במקצועניים‭ ‬ביותר‭ ‬בתחום.  ‬מעוף‭ ‬מקבוצת‭ ‬סהר‭ ‬הפקות, ‬ מבצעת‭ ‬צילום‭ ‬אווירי‭ ‬במיטב‭ ‬האמצעים‭ ‬הקיימים‭ ‬כיום‭ ‬בשוק‭.‬ מצלמות‭ ‬וידאו‭ ‬HD‭  ‬מצלמות‭ ‬סטילס‭ ‬מתקדמות‭ ‬ומצלמת‭ ‬אקסטרים‭ ‬מיוחדת‭.‬

כל מה שתרצו לצלם ועכשיו

צוות הטיסה והצילום של מעוף מקבוצת סהר הפקות בעלי שעות טיסה מרובות המקנות להם את ניסיון אדיר במרחב שמי הארץ. צילום האוויר מהווה תיעוד של כל מבנה. ניתן לעשות שימוש בווידאו וכן בצילומי סטילס. את המבנה (מבנים ציבוריים, בתים פרטיים ועוד) ניתן לצלם מכל זווית אפשרית. כמו כן, ניתן לבצע גם צילומי אירועי חוץ שונים.

הצילומים מתבצעים על פי תנאי השטח בצילומים על ידי מזל”ט קטן המועלה לאויר ומצלם את המונומנט או על ידי טייסי מצנחי רחיפה שמקצועיים גם בתנאי השטח והתמקצעו גם בצילומים תוך כדי ניווט במסלול הנדרש.

מעבר לכך, צילום אווירי מאפשר מעקב מסודר וברור וכן תיעוד של תהליך הבנייה בכל שלב ושלב. צילום “מגבוה” מעניק מענה גם עבור תרשים סביבת מגורים. רשויות מקומיות וכן עיריות רבות עושות שימוש בצילום מסוג זה כדי לעקוב אחר בנייה מוסדרת בתחום אזור הפיקוח שלהן. הצילום מאפשר כיסוי של שטח גדול בעל בנייה צפופה ומקנה נתונים שיש בהם דיוק ברמה גבוהה ובאיכות ברורה.

כעת כבר אין צורך לדמיין, אפשר פשוט לצלם

ייעוץ ללא עלות, שיחה ללא התחייבות תקנה לכם את האפשרות להבין מהו התצלום הנחוץ עבור מטרתכם. צילום מהאוויר מבוצע על ידי מעוף מקבוצת סהר הפקות במרכז הארץ וכן בדרומה ומתמקד בעיקר בערים באר שבע, אשקלון, נתיבות וכן בעיר אשדוד והסביבה. הצילום מתבצע על ידי מיטב הטייסים של מעוף מקבוצת סהר הפקות באמצעות כלי טייס מגוונים בהתאם למשימה הנדרשת. הצילום המתקבל איכותי וברור. הרמה המקצועית של הצילום באה לידי ביטוי בצילום סטילס ו/או  ווידאו. מדובר על איכות של HD  בהתאם לדרישה.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?