הרשת החברתית פייסבוק, נחשבת כיום לכלי שיווקי הטומן בחובו כוח רב, עבור עסקים אשר יודעים להשתמש בו בצורה נכונה. לצד העובדה, שכמעט 50 אחוז מהישראלים הינם משתמשים פעילים בפייסבוק, משך זמן השימוש של המשתמשים הישראליים ברשת נחשב לגבוה בעולם. נתונים אלו מעידים על דבר אחד חשוב – שימוש בפייסבוק מאפשר נגישות מהירה וקלה לקהלי היעד הפוטנציאליים של כל בית עסק.

בכדי לקדם את העסק דרך פייסבוק יש צורך ביצירת דף עסקי בפייסבוק – דף עסקי בפייסבוק הנקרא גם דף אוהדים ומאפשר לבעלי עסקים לקדם את מטרותיהם. בסהר הפקות מתמחים בבניית דפי פייסבוק לכל מטרה, תוך לקיחה בחשבון של כל הפרמטרים הרלוונטיים לקידום העמוד ברשת ולהגעה ללקוחות הפוטנציאלים. בכדי שעמוד הפייסבוק אכן יענה על מטרותיו ולא ילך לאיבוד בין אלפי העמודים האחרים, מקפידים בסהר הפקות לבנות אותו בצורה מקצועית תוך שימת דגש על שלושה שלבים עיקריים: אפיון, עיצוב והקמה.

היתרונות של דפי פייסבוק בניית דפי פייסבוק המתבצעת בצורה מקצועית, טומנת בחובה שפע של יתרונות ובעיקר במידה ומשווים אותה אל מול בניית אתרי אינטרנט רגילים. היתרונות הבולטים באים לידי ביטוי במחירים הנמוכים יותר, בהתקדמותו המהירה של הדף במנועי החיפוש, בעובדה שבכל פעם שאוהד של אותו הדף לוחץ לייק, מגיב או משתף משהו בעמוד גם החברים שלו נחשפים אליו וקיים סיכוי גבוה שגם הם יסתקרנו ויכנסו לעמוד. דפי פייסבוק הינם דפים דינמיים אשר מאפשרים לבעליהם לכתוב פוסטים, לפרסם תמונות, לשנות או להוסיף מידע, לעלות סרטונים ככל העולה על רוחם ומתי שהם מעוניינים בכך.

אז במידה וגם אתם מעוניינים בדף אוהדים בפייסבוק מקצועי, יפה ואטרקטיבי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם סהר הפקות והצוות המקצועי של החברה ידאג ליצור עבורכם דף מעוצב ומושך – זאת בהתאם לדרישותיכם, למטרות הדף ולאופן מיתוגו.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?