בחר קטגוריה
מאמרים
עיצוב ופרסום
מוצרי פרסום
מיתוג טקסטיל
ניו מדיה - משרד דיגיטל
הפקות דפוס
שירותי יבוא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל

חיפושים נפוצים

אחרי שיצרתם עמוד אוהדים מושקע ומושך, מגיע הרגע לנצל את הפוטנציאל שלו ולהתחיל לפרסם סטטוסים מעניינים, תמונות אטרקטיביות וכל תוכן אחר אשר ימשוך את קהל היעד אל העמוד. מעבר לפעולות הללו, יש צורך גם לענות על שאלות הגולשים, לבדוק סטטיסטיקות ולחשוב כל הזמן על רעיונות ודרכים כיצד לקדם את העמוד ועל מטרותיו.

העניין הוא, שלא תמיד יהיה לכם את הזמן, את הכלים או את הרעיונות המתאימים לעשות זאת ובדיוק בשביל זה סהר הפקות מציעה עבורכם גם את השירות הזה. סהר הפקות תמנה עבורכם, אנשי מקצוע יצירתיים ומנוסים אשר יעניקו לכם שירות אישי ואיכותי של תחזוקת אתרי פייסבוק כולל ניהול חודשי.

השירות כולל בין היתר:

דאגה ליצור עבורכם עמוד פעיל, חי ותוסס, עדכון תכנים ותמונות, ניהול לקוחות פונים, שליחת דיוורים בעת הצורך, גיוס חברים חדשים לעמוד הפייסבוק ומגוון שירותים נוספים, כאשר המשותף להם הוא הדאגה שהעמוד אכן יענה על מטרותיו וייצור הרבה “רעש” חיובי.

בכדי למקסם את הפוטנציאל של אתר הפייסבוק, חשוב לבנות תכנית עבודה שיווקית מסודרת, לבצע מעקב אחרי סטטיסטיקות ומידע שמתקבל לגבי פעילות העמוד ובהתאם לכך לדעת מתי לפעול ואיך לפעול. נוסף על כך, יש צורך בהרבה יצירתיות ומעוף אשר מסייעים להעלאת רעיונות מקוריים אשר ימשכו את תשומת ליבם של הגולשים בהקשרים הרלוונטיים לעמוד. בסהר הפקות מקפידים על שימת דגשים על כל הפרמטרים שיש להם חשיבות ביצירת אתר פייסבוק מושך, פעיל ומצליח. הניסיון הרב וההיכרות המעמיקה עם מערכות הניהול של אתרי פייסבוק, מאפשרים למחלקת הפייסבוק של סהר הפקות לתחזק ולנהל את האתרים בצורה הטובה ביותר ולממש עבורם את מלוא הפוטנציאל השיווקי הטמון בפייסבוק.


  • המכירה אינה בבודדים

    מעוניינים בהצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
WhatsApp chat