דפי לוגו בסהר הפקות באיכות חסרת פשרות ובמחיר הטוב ביותר שתמצאו! דפי לוגו משמשים ספקים עסקיים מכל הסוגים – עבור הדפסת מכתבים ומסמכים שרובם בגודל A4. הדפים הללו מאפשרים לכם – כעוסקים פעילים או חברות בע”מ להוציא כל מכתב מהמשרד שלכם בחן רב, עם לוגו שמסמל אתכם ומזכיר לנמען מי אתם. גם כאשר מגיע אליכם משלוחן או ספק שזקוק לתעודות משלוח, חשבונית או כל מוצר מודפס אחר מקובל להדפיס אותו על דף לוגו עסקי.

בנוסף לדפי הלוגו A4 ניתן להדפיס דפי ממו: דפי ממו הם דפי לוגו קטנים יותר בגודל A5 או A6 המשמשים לרישום תזכירים. עובדות איתם המזכירויות שבחברות ובעסקים, וגם אתם כבעלי העסק או מנהליו תמצאו את עצמכם משתמשים בזה לא פעם אם ברצונכם לרשום משהו מהיר לטווח הקצר. דפי ממו מגיעים עם שורות לרישום על מנת להקל על הרישום וליצור סדר על גבי הדף.

תוספות לדפי לוגו ודפי ממו: ניתן לאגד כמה דפי ממו עם דבק אדום לתלישה, בתוספת מחיר סמלית ביותר. בנוסף, מבצעת סהר הפקות הדפסה בצבע או הדפסה בשחור לבן של דפי הלוגו בהזמנה אישית. ניתן להדפיס לוגו מכל הסוגים והגדלים, ובכל המיקומים: בפינת הדף הימנית או השמאלית העליונה, בפינות התחתונות, במרכז הדף, או בכל מקום אשר תבקשו.

סהר הפקות ידפיסו עבורכם את דפי הלוגו לפי דרישה, ובמחירים הנוחים ביותר. בסהר הפקות יבצעו את ההדפסה על נייר נטול עץ 80 גרם, והבדל בין המחירים יהיה תלוי בפרמטרים הבאים: נייר מכתבים A4 צבעוני יתומחר גבוה יותר משאר המוצרים. נייר מכתבים בצבע אחד יהיה זול יותר, ולאחריו יהיה זה נייר מכתבים המשמש כדף לוגו A5 צבעוני. מקבילו בצבע אחד יתומחר זול יותר. המוצרים הזולים ביותר בבית סהר הפקות הם נייר ממו A6 צבעוני, והזול ביותר – נייר ממו A6 בצבע אחד.

סהר הפקות מתחייבת כי גם במוצרי היוקרה – יהיה זה המחיר הנוח ביותר שתמצאו בשוק, ובכל מקרה – גם אם תתבצע הזמנה של המוצר הזול ביותר – יהיה זה מוצר איכותי ביחס למתחרים בשוק. לדוגמה: אם תזמינו נייר ממו, שנחשב למוצר הזול בסהר הפקות, הוא יודפס על גבי נייר נטול עץ 80 גרם, מה שלא יובטח לכם בהכרח אצל המתחרים.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?