אצלנו, כרטיסי ביקור הם לא עוד מוצר סטנדרטי אלא מוצר ממותג עם איכות ללא תחרות. כאן, בסהר הפקות תזכו לכרטיסי ביקור משובחים במיוחד, מודפסים FULL PROCESS על גבי נייר כרומו 300 גרם. המעצב הגרפי שלכם תכנן לכם 2 עמודים של כרטיס ביקור? נטפל גם בזה: בסהר הפקות תקבלו כרטיסי ביקור דו צדדיים על פי תכנית המתווה של המעצב שלכם. חשוב לציין – כי כרטיס ביקור זה במחיר זה הוא רק הצעת הבסיס: אנו לא עובדים עם כרטיס ביקור באיכות נמוכה בעל סיכון לצבע שידהה בעתיד, או יימחק כליל.

ניתן להוסיף ולהשביח את הכרטיס שלכם בהתאמה אישית: לשים למינציה בציפוי מט או מבריק, להשתמש בלכה UV לציפוי עילי של הכרטיס, הדפסה על נייר ממוחזר, הדפסת כרטיס ביקור שאינו מרובע: לשם השוואה, ישנן מדינות כמו נפאל שהדגל שלהן אינו מרובע – ובכרטיס ביקור היצירתיות הזו נפוצה הרבה יותר מאשר בדגלי לאום.

כרטיס ביקור הוא מוצר חשוב מאין כמוהו למיתוג שלכם. אנו מכירים את החשבון שרבים עושים כאשר הם קוראים מאמר זה: הם ודאי סבורים שבשל מיעוט משאבים – אולי כדאי להזמין כרטיס ביקור מספק אחר באיכות פחותה או לוותר כליל על כרטיס הביקור, אבל צעד זה אינו רווחי ואינו כלכלי: מוטב להשקיע עכשיו בעותקים רבים של כרטיסי ביקור איכותיים מאשר להזמין כרטיס שהצבע שלו חשוף למחיקה, או לא להזמין כרטיס כלל. כרטיס הביקור הוא כלי העבודה הבסיסי של כל בית עסק: מהקטן ועד לתאגיד הגדול ביותר.

בסהר הפקות מתמחים בייצור כל סוגי עבודות השיווק – וביניהן כרטיס ביקור, פלאייר או עלון מעוצב, מגנטים להדבקה על דלתות מתכתיות ומקררים, דפי לוגו עסקי ועוד. אנו בסהר הפקות משתמשים במיטב ציוד הדפוס ומשלבים בעבודתנו גם דפוס דיגיטלי לייצור מסמכי דפוס להפצה מרובה בדיוק רב, ובאיכות חסרת פשרות. סהר הפקות יהיו אמונים על איכות המוצר, וערבים לכך שאיכות המוצר המודפס אשר תזמין תהיה הגבוהה ביותר בארץ, ותשמש אותך לטווח ארוך, גם שנים רבות לאחר ביצוע הזמנת המוצר בפועל.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?