הדפסה על מגנטים

מגנטים הם מוצרי שיווק יעילים אשר עוזרים גם ללקוח וגם לך – הספק העסקי. הלקוח מוצא פתרון להצמיד ניירות שלא יפלו מהמקרר או מהמשטח המתכתי המצוי בביתו, ואתה, כבעל עסק, מרוויח כפול מהמוצר השיווקי: מכרים ועוברי אורח שמתארחים בבתים בהם יש מגנטים מתעניינים בשירות שלך, וגם הלקוח שבביתו תלויים המגנטים ייזכר היטב למי לפנות במידה והוא זקוק שוב לשירות או למוצר. המגנטים זהים בגודלם לאלו של כרטיסי ביקור סטנדרטיים: 5/9 או 5/8 ס”מ, והעובי – כמובן עבה יותר: 0.4 ס”מ בממוצע.

אצלנו בסהר הפקות עובדים רק עם מגנטים איכותיים. איכותו של מגנט נקבעת הן על סמך השרידות של הצבע שלו, והן על סמך איכות השטף המגנטי: האם המגנטים יישארו מקובעים למתכות המקררים לזמן רב או ייטו ליפול במהרה. לכן, כאשר אתם רוכשים חבילת מוצר זו בסהר הפקות – תהיו בטוחים שהמגנט לא ידהה ולא ייפול גם לאחר שנים רבות שהוא מצוי בבית הלקוח. מדוע זה כך? מהו הסוד של סהר הפקות?

ובכן, סהר הפקות עובדים רק עם מגנטים עמידים בעובי של 0.4 ס”מ לפחות, כפי שצוין בתחילת המאמר. בנוסף, הניירות העיליים, אלו ששמים על המגנט, הם 300 גרם למינציה מבריק, ולא כל סוג אחר. שימוש בניירות מט, ללא למינציה נפוץ בבתי עסק של המתחרים להוזלת עלויות, אבל מה שעולה לכם בזול במעמד הקנייה יעלה לכם ביוקר כעבור מספר חודשים כשהצבע יתחיל לדהות.

סהר הפקות מציעה גם שירות עיצוב למגנטים שלכם. אם אתם בית עסק בהתהוות ועדיין לא קיבלתם החלטה על עיצוב הלוגו שלכם, או המראה של המגנטים, אנו נדע לטפל בכך: פגישה עם מחלקת הגרפיקה בחברה תוליד מבחר עשיר של רעיונות לעיצוב ומיתוג עסקי שיוכל לבוא לידי ביטוי על המגנטים בצבע ובצורה. פגישות מסוג זה כבר הנחילו הצלחות ללקוחות רבים אשר נהנו ממגנטים מעוצבים שמשכו את עיניהם של מתעניינים רבים במהלך התקופה העסקית.

סהר הפקות מתחייבת למגנטים באיכות הגבוהה ביותר, עם עיצוב ברמות הגבוהות ביותר על גבי המגנט. נשמח לעמוד לשירותכם בהדפסת המגנטים, או בעיצובם והדפסתם על פי דרישה.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?