הדפסת פליירים

שיטת השיווק באמצעות פליירים עובדת ופעילה גם היום בעידן הדיגיטלי. בעל עסק שאינו מדפיס עלונים – מפסיד נתח שוק עצום. סהר הפקות מתמחים בכל סוגי הפליירים ומתחייבים למחירים נמוכים ביחס לשוק מבלי לפגום באיכות. סהר הפקות יהיו אחראיים לפלייר שלך כך שיהיה מעוצב, יפה ומודפס על נייר איכותי וחסר פשרות. אצלנו תוכל לצרוך גם שירות עיצוב גרפי וגם שירות הדפסת פליירים.

אצלנו תוכל למצוא צוות מעצבים גרפיים מהמעלה הראשונה, אשר גם אם אין לך בכלל רעיון למיתוג עסקי על גבי פלאייר, הם יהיו לך לעזר, ויסייעו לך לבחור עיצוב יפה, מהודר וחשוב יותר – עיצוב שימכור וימשוך לקוחות, תוך העלאת רמת הסקרנות שלהם כבר בהתבוננות הראשונית לכיוון הפלאייר מרחוק. עיצוב עלונים מבית סהר הפקות כבר סייע ללקוחות רבים במצבך, אשר לפני האינטראקציה איתנו לא היה להם כלל רעיון למיתוג עסקי גרפי מכל סוג שהוא.

שירות ההדפסה שלנו מציע מגוון אפשרויות אשר תלויות בעיצוב הגרפי אשר בחרת. במידה והמטרה היא לעצב מוצר שיהיה תלוי על ידיות של דלתות – יודפסו פליירים מסוג “תלי דלת”. במידה ובחרת בפלאייר שחלקו הקדמי יהיה תלוי על דופן תיבת הדואר – יודפסו עלונים עם הקפל המיוחד לתלייה מסוג זה. במידה ותחפוץ בפלאייר מתקפל או פלאייר בפורמט ספרון עם מספר עמודים – יודפס ברושור.

אנו מתמחים בכל סוגי ההדפסות – קטנות כגדולות, פשוטות כמורכבות, מעוטות נייר כמרובות נייר. מידות הפליירים הנפוצות הן 14/20, או 10/27 ס”מ, אך ניתן להזמין באופן חופשי מידות לפי בחירתכם, ואפילו לשנות את צורתו המרובעת של הפלאייר לצורה מקורית משלכם: במחלקת העיצוב והגרפיקה בבית הדפוס ישמחו להציע רעיונות בנושא זה.

אנו מתחייבים גם למחירים הזולים בשוק, וגם לאיכות הגבוהה בשוק. לקוחות רבים מעידים כי קנייה אצלנו חסכה להם כסף בהשוואה לביקור בבתי דפוס מתחרים, והם זוכרים היטב את איכות ההדפסה שלנו. לראייה, הם משתמשים בפליירים שלהם עד היום, כשההזמנה המקורית התבצעה חודשים/שנים לפני כן. בבית סהר הפקות – דפוס של עלונים אינו רק עבודה, זו אומנות. החל מתהליך העיצוב הרעיוני עם המעצבים, ועד להדפסה לקראת ההפצה – הכל מבוצע בצורה מקצועית, עם הרבה סבלנות ללקוח, תוך רצון לקדם את עסקיו.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?