חברת סהר הפקות מתמחה במיתוג ביגוד, הדפסה ורקמה על חולצות, מוצרי טקסטיל ובייצור בגדי עבודה, מוצרי פרסום וקידום מכירות. המגוון הרחב של מוצרים, דגמים ודוגמאות שהחברה יכולה להציג בפניכם הינו גדול וניתן להשיג כל מוצר וגזרה שתרצו, אנו עובדים עם מיטב יבואני הטקסטיל ובמקרים מיוחדים אף מייבאים עצמאית לפי הזמנה של הלקוח הצוות המקצועי שעומד לרשותכם בחברה מבין גם באיכויות הבד וחשוב מכך גם איזה סוג הדפסה או רקמה יתאים לעבודתכם כדי לייעץ ולעזור לכם בבחירת המוצר, טכנולוגיית הדפוס והעיצוב הגרפי, בהתאם לטעמכם’ למטרתכם ולתקציב העומד לרשותכם.

הדפסה על חולצות בבאר שבע:

ישנם מספר שיטות הדפסה על חולצות, אך הבחירה בשיטה טמון במספר פרמטרים שבינהם: כמות החולצות להדפסה, מספר הצבעים בהדפסה וטיב ההדפסה, ניתן להדפיס בשיטת ההדפסה הדיגיטלית וזה מתאים לכמויות קטנות גם בהדפסת טרנספר שהינה הזולה ביותר ועד הדפסת סובלימציה והדפסת פלוק.

ניתן גם להדפיס בהדפסת משי בסגנון מריחת צבע על החולצה שזה מתאים יותר לכמויות גדולות בהדפסה של צבע אחד או שני צבעים.

סגנון נוסף הינו רקמת לוגו על חולצות, כובעים, מגבות או כל מוצר טקסטיל אחר שבו היתרון שנו מובהק בו אנו בונים את הגלופה אצלינו במשרד ואנו החברה היחידה שיש לה בכל אזור הדרום מכונה עם עד 12 צבעים שמספקת מענה לעבודות איכותיות ומורכבות.

משרד הפרסום סהר הפקות ערוך להדפסה על כל מוצר עם מבחר ענק של איכויות וצבעים בכמויות גדולות לכל התחומים: לעסקים, לאירועים כמוצר פרסומי עם משפטי מחץ וגרפיקות מיוחדות, לקייטנות, למוסדות חינוך, לתנועות נוער, ליחידות צה”ל, לגופים עירוניים ועוד.

בנוסף לכל הפעילות בהדפסת טקסטיל חברתינו מתמחה במוצרי פרסום איכותיים המיובאים בקפידה, מוצרי קד”מ ועוד..


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?