מתנות ממותגות לעובדים  החשיבות שמאחורי הענקת המתנות לעובדים במקומות עבודה אינה ניתנת לתיאור מתומצת. העובדים, ככוח המחזיק את העסק וגורם לו להיות מונע קדימה – הם אנשי הקשר החשובים ביותר שלכם בתור מעסיקים. אין כמו מתנות ממותגות לעובדים על מנת לבטא חשיבות זו ולהצהיר כי הם חשובים לכם. טיפוח מערכת יחסים חמה עם העובדים שלכם היא ללא ספק חיובית וחשובה לעסק. ניסיון העבר הוכיח כי החברות והעסקים הפרטיים המצליחים ביותר כלכלית הם אלו שיחסי הנהלה-עובדים ידועים כיחסים בריאים עד חמים.

בחירת המתנה הממותגת בחירת המתנה המתאימה ביותר לעובדים אינה משימה קלה. כאשר איש הרכש מטעמכם יראה מה נמצא במלאי הוא יתרשם שמדובר בגיוון רחב ביותר אשר יוצר קושי מסיים בבחירה. ניתן לשלוח נציג מטעם החברה לאספקת מתנות ממותגות לעובדים על מנת שיסייע לכם לבחור את המתנה האידאלית. עט יוקרתי, מחזיק מפתחות ועוד מתנות אטרקטיביות ושימושיות אשר ישמחו לבב אנוש.

הטבעת לוגו מקום העבודה על המתנה בכל מתנה ממותגת מופיע מקום בו ניתן להטביע לוגו. מומלץ מאד שהוא יוטבע על המתנה על מנת שהעובד יבין – בכל פעם שהוא מסתכל על המוצר שהענקתם לו במתנה שהוא חשוב לכם, ושהוא חלק בלתי נפרד מהחברה: אלמנט זה יוצר תחושת שייכות של העובד למקום העבודה, אשר גורמת ברבים מן המקרים לנאמנות יתרה ועבודה פוריה. ניתן ללמוד מכך שהלוגו פועל בצורה דו כיוונית: מצד אחד הוא גורם לעובד להבין שיש לו חשיבות מכרעת בחברה. מצד שני מתחזק היחס שלו עצמו לחברה אליה הוא חש הרבה יותר שייך.

הבחירה הסופית של המתנה כאשר החלטתם מה תהיה המתנה שתוענק לעובדים, יש להודיע על כך לחברה באמצעי תקשורת שונים, תוך ציון כמות יחידות נדרשת. אספקת המתנות אליכם באופן בו הזמנתם אותן תיעשה באופן מיידי, ואתם תוכלו לחלקן לעובדים בהקדם. הדבר יקנה לכם את הזכות להצטרף למשפחת לקוחות בית הדפוס ארמון רמה ולזכות במתנת איכות מטעם חברה זו. כל מתנה שתבחרו – בין אם עט, בין אם ספל ובין אם תרצו להשקיע במתנה קצת יותר לרמה של קופסת ארוזה ומיוחדת עם סט כלי יין, או ערכת מנכל או פק”ל קפהעשויה מחומרי איכות ובעלת הלוגו אשר הזמנתם.

לקוחות רבים גם מפנקים את לקוחותיהם והספקים איתם הם עובדים – זוהי מן הוקרת תודה על הפעילות שאינה נחשבת כשוחד אבל זהו מן אות שמראה את ההערכה כלפיה ובנוסף אתם מרוויחים את הפרסום המתנוסס על גבי המוצרים.

ברשותינו עסקאות טובות ומיוחדות עבור וועדי עובדים.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?