בעולם של שיווק תחרותי, קידום מכירות הוא אחד ממרכיבי השיווק החשובים ביותר של כל ארגון. קידום מכירות הוא המאמץ ליצור ולייצר מכירות באופן מיידי.שיווק ופרסום משלימים זה את זה. הדבר בא לידי ביטוי כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים. משימת השיווק והפרסום מטרתה הינה להגביר את המודעות של הציבור בנוגע למותג, למוצר או לשירות. בסהר הפקות משלבים את שני הכלים האלה ומביאים את הארגון לכדי מימוש הפוטנציאל העסקי, ע”י חשיפה נכונה בפעילות שיווקית כגון: דיוור ישיר, מוצרי פרסום, ביגוד ממותג, עמדות תצוגה ועוד… אנו בסהר הפקות מחפשים ללקוחותינו את הדברים הייחודיים שיבדילו את הקמפיין שלהם משאר הקמפיינים.

מוצרים ייחודיים שניתן להתאים ללקוח:

 • דמויות על מעמדים בחיתוך צורני
 • דגלול אירוע ממותג
 • מדבקות רצפה מיוחדות
 • פריטי לבוש ממותגים

חברת סהר הפקות רוקמת ומדפיסה על מגוון מוצרים בהם חולצות, כובעים, חלוקים, תיקים ועוד… את מוצרי הרקמה ניתן לייצר על פי בקשת הלקוח בשילוב לוגו העסק באיכות גבוהה.

מוצרי פרסום: קידום המכירות הינו מהלך שיווקי משליםם אשר הינו חלק בלתי נפרד מן המכירה הסופית ללקוח. בדיוק כפי שמוצרי קד”ם הם חלק בלתי נפרדים מתהליך המכירה הכולל כך מוצרי הפרסום הם חלק בלתי נפרד מתהליך קידום המכירות. מוצרי פרסום מופיעים ומככבים בכל מסע קידום מכירות המכבד את עצמו. החל ממשיכת העוברים ושבים לדוכן שלך בתערוכות וכנסים, חלוקת מתנות, גימיקים,לוחות שנה, יומנים ועוד…

לפניכם קטלוג שלם של מוצרי פרסום אשר תוכלו להזמין עבור לקוחותיכם כולל הדפסת הלוגו והפרטים שלכם.

WWW.MY-LOGO.CO.IL

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו – 052-605-6496 למירב על מנת לקבל ייעוץ בבחירת המוצר בהתאם לצורך ולמחיר


 • הגעתם עד לפה...

  לא תרצו הצעת מחיר?

  שירות לקוחות:

  077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

  או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?