סהר פרסום – חברת מיתוג

אחד המרכיבים החשובים בכל עסק הוא המיתוג שלו. חשוב שהמוצרים יהיו מעולים, חשוב שהמחיר יהיה נכון, חשוב שהניהול יהיה איכותי, וישנם עוד הרבה פרמטרים שהעסק שלכם צריך לעמוד בהם כדי להצליח, אבל בסופו של דבר, אם אתם לא ממתגים את העסק שלכם נכון, אם אתם לא משווקים ומפרסמים אותו נכון, אתם מאבדים את החלק החשוב ביותר של העסק: ההגעה אל הלקוח. העניין הוא שמיתוג הוא תהליך סופר מקצועי הדורש ידע מקצועי רב, ועבודה מסודרת המבוססת על טכניקות מיתוג מוכחות.

 

הובלת תהליכי מיתוג לעסקים בדרום

סהר פרסום היא חברת מיתוג מובילה הפעילה בבאר שבע ומספקת שירותי מיתוג, אסטרטגיית תקשורת לעסקים, ושירותי שיווק ופרסום לעסקים בכל אזור הדרום. במסגרת זו אנו מובילים את כל התהליך של בניית מותג העסק ברמה הויזואלית והקונספטואלית, בניית מותג המשקף את הערכים אותם רוצה לקדם העסק, ואת החיבורים המנטאליים שימצבו את העסק בעמדה מובילה אל מול השוק וביחס לתחרות.

 

תכנית מיתוג מקצועית ויסודית

פעילותנו בתור חברת מיתוג כוללת שלל פעולות מקצועיות המתחילות כולן בתכנית מיתוג כוללת. בתכנית זו מפורטים היעדים, המטרות, המדדים והכלים הטקטיים שבאמצעותם יושגו היעדים שהוגדרו. בהתאם לתכנית זו אנו נכנסים לתהליך של מיתוג העסק באמצעות מוצרי פרסום מגוונים המותאמים לאופיו של העסק ולמאפייני הפעילות העסקית שלו, באמצעות מסעי פרסום ושיווק בעיתונות המודפסת ובאינטרנט, ובאמצעות בניית מותג מא’ ועד ת’ לרבות אינטראקטיב, מסרים פרסומיים ועיצוב המותג.

 

עובדים בשטח ומביאים תוצאות

אם אתם מרגישים שיש לכם מוצר טוב ביד, אבל אתם לא מצליחים להגיע אל הלקוח. אם אתם מרגישים שהניסיונות שלכם לשבור את תקרת הזכוכית המגבילה את הפוטנציאל שלכם, עולים בתוהו, פנו אלינו אל סהר פרסום עוד היום, וקבעו איתנו פגישת היכרות בה תוכלו לקבל את כל המידע וכל הפרטים הדרושים לכם על מנת להכיר את פעילותנו בתור חברת מיתוג, כמו גם שירותים נוספים שאנו מספקים לעסקים בכל אזור הדרום מזה שנים ארוכות. בהמשך לכך, נוכל לצאת לדרך, לבנות תכנית ולהתחיל לפעול בשטח על מנת לייצר תוצאות מיידיות לטובת העסק שלכם.


  • הגעתם עד לפה...

    לא תרצו הצעת מחיר?

    שירות לקוחות:

    077-543-9142 / 052-605-6496 מירב

    או מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פתח צ׳אט
1
צריכים עזרה?
היי זו מירב מסהר פרסום, איך אוכל לעזור?